Vyhodnotenie PYTAGORIÁDA, IBOBOR

Pozrite si výsledky jednotlivých súťaži.

 

 

 

 

PYTAGORIÁDA                                       7.- 8.12.2011

ZŠ Bernolákova 16, Košice
Úspešní riešitelia:
3.ročník:
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Borbélyová Miriam 3.B 21
2. Michalová Sabina 3.B 12
3. Šoltýs Daniel 3.A 11
4. Lumcer Tomáš 3.C 10
4.ročník:
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Kavečanský Samuel 4.A 24
2. Pavlík Tomáš 4.B 21
3. Kisty Emma 4.A 18
Šándorová Hana 4.A 18
4. Uličná Viktória 4.A 16
Bača Pavol 4.A 16
5. Barbarinová Daniela 4.A 14
Brázová Michaela 4.B 14
6. Adam Filip 4.A 13
5.ročník:
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Hemlézi Filip 5.B 21
2. Baroš Martin 5.A 20
3. Lacko Lukáš 5.A 20
4. Kaputa Dávid 5.B 19
4. Karičková Bianca Isabelle 5.A 19
5. Vavrek Vratislav 5.C 18
6. Karička Nicolas 5.A 17
7. Frigyik Dávid 5.B 17
8. Lukáč Tomáš 5.A 16
9. Výrostková Babora 5.A 16
10. Tomko Mihal 5.A 13
6.ročník
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Jarková Gabriela 6.A 22
2. Považanová Dominika 6.B 20
3. Kotíková Barbora 6.A 18
Lumtzer Adam 6.A 18
4. Vinter Richard 6.A 17
7.ročník
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Szaniszlóová Sofia 7.A 22
2. Petreková Ema 7.A 19
3. Lacko Vladimír 7.A 16
4. Koščíková Zuzana 7.A 15
5. Lakatošová Michaela 7.A 14
8.ročník
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Varga Maroš 8.A 19
2. Žáková Nikoleta 8.A 18
3. Durkáč Matúš 8.A 17

 

IBOBOR – 7.10. – 11.11.2011

Bobrík
Poradie Meno, priezvisko a trieda Bodov
1. miesto Katarína Vitkovičová, 4. B 84.00 bodov
2. miesto Barbora Hudáková, 4. B 80.00 bodov
3. miesto Viktória Šmidová, 4. B 68.00 bodov
Úspešní riešitelia:
Marcel Doliňák, 4. B 64.00 bodov
Tomáš Pavlík, 4. B 64.00 bodov
Marián Adamec, 4. A 60.00 bodov
Benjamín
Poradie Meno, priezvisko a trieda Bodov
1.miesto Barbora Kotíková, 6. A 80.00 bodov
2.miesto Samuel Harvan, 6. A 69.34 bodov
Ema Petreková, 7. A 69.34 bodov
3.miesto Laura Hodurová, 7. A 68.01 bodov
Úspešní riešitelia: Viktor Vysoký, 6. A 68.00 bodov
Radovan Hančuľák, 6. A 66.68 bodov
Nicolas Karička, 5. A 66.68 bodov
Zuzana Koščíková, 7. A 66.68 bodov
Karolína Zajacová, 6. A 66.00 bodov
Adam Lumtzer, 6. A 63.01 bodov
Gabriela Jarková, 6. A 61.01 bodov
Vanesa Knižková, 7. A 59.34 bodov
Vladimír Lacko, 7. A 56.02 bodov
Simona Machejová, 7. A 56.02 bodov
Ivana Kmecová, 5. C 53.35 bodov
Ivo Sedlák, 6. A 52.35 bodov
Zuzana Mihalovičová, 6. B 51.35 bodov
Simona Janovičová, 6. A 50.69 bodov
Sofia Szaniszlóová, 7. A 50.69 bodov
Kadet
Celkové poradie Meno, priezvisko a trieda Počet bodov
1.miesto Daniel Herman, 8. A 66.68 bodov
2.miesto Ján Blanár, 9. A 61.35 bodov
3.miesto Karin Szilárdy, 9. A 60.34 bodov
Úspešný riešiteľ: 54.68 bodov
Daniel Slinčák, 9. A

Celomestská grafická súťaž
2.ročník súťaže: Zapni vypni počítač
Téma: Reklama na zdravú výživu
Súťaže sa zúčastnilo 6 žiakov našej školy 2.stupňa
1.miesto v 2.kategórii získala Veronika Rusinková z VIII.A

Celoslovenská internetová fotografická súťaž
pod záštitou Juraja Jakubiska
Fotografia očami detí
Cenu sponzorov v 1.kole získlala Karin Szilárdy IX.A

Posted in Súťaže.