2011/2012

Pytagoriáda – školské kolo
ZŠ Bernolákova 16, Košice 7.- 8.12.2011
Úspešní riešitelia:
3.ročník:
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Borbélyová Miriam 3.B 21
2. Michalová Sabina 3.B 12
3. Šoltýs Daniel 3.A 11
4. Lumcer Tomáš 3.C 10
4.ročník:
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Kavečanský Samuel 4.A 24
2. Pavlík Tomáš 4.B 21
3. Kisty Emma 4.A 18
Šándorová Hana 4.A 18
4. Uličná Viktória 4.A 16
Bača Pavol 4.A 16
5. Barbarinová Daniela 4.A 14
Brázová Michaela 4.B 14
6. Adam Filip 4.A 13
5.ročník:
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Hemlézi Filip 5.B 21
2. Baroš Martin 5.A 20
3. Lacko Lukáš 5.A 20
4. Kaputa Dávid 5.B 19
4. Karičková Bianca Isabelle 5.A 19
5. Vavrek Vratislav 5.C 18
6. Karička Nicolas 5.A 17
7. Frigyik Dávid 5.B 17
8. Lukáč Tomáš 5.A 16
9. Výrostková Babora 5.A 16
10. Tomko Mihal 5.A 13
6.ročník
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Jarková Gabriela 6.A 22
2. Považanová Dominika 6.B 20
3. Kotíková Barbora 6.A 18
Lumtzer Adam 6.A 18
4. Vinter Richard 6.A 17
7.ročník
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Szaniszlóová Sofia 7.A 22
2. Petreková Ema 7.A 19
3. Lacko Vladimír 7.A 16
4. Koščíková Zuzana 7.A 15
5. Lakatošová Michaela 7.A 14
8.ročník
Poradie: Priezvisko Meno Trieda Body
1. Varga Maroš 8.A 19
2. Žáková Nikoleta 8.A 18
3. Durkáč Matúš 8.A 17
Celoslovenská informatická súťaž Ibobor
7.10. – 11.11.2011
Výsledky našej školy v školskom roku 2011/2012
Bobrík
Poradie Meno, priezvisko a trieda Bodov
1.    miesto Katarína Vitkovičová, 4. B 84.00
2.    miesto  Barbora Hudáková, 4. B 80.00
3.    miesto Viktória Šmidová, 4. B 68.00
Úspešní riešitelia:
Marcel Doliňák, 4. B 64.00
Tomáš Pavlík, 4. B 64.00
Marián Adamec, 4. A 60.00
Benjamín
Poradie Meno, priezvisko a trieda Bodov
  1.miesto Barbora Kotíková, 6. A 80.00
  2.miesto Samuel Harvan, 6. A 69.34
Ema Petreková, 7. A 69.34
  3.miesto Laura Hodurová, 7. A 68.01
Úspešní riešitelia: Viktor Vysoký, 6. A 68.00
Radovan Hančuľák, 6. A 66.68
Nicolas Karička, 5. A 66.68
Zuzana Koščíková, 7. A 66.68
Karolína Zajacová, 6. A 66.00
Adam Lumtzer, 6. A 63.01
Gabriela Jarková, 6. A 61.01
Vanesa Knižková, 7. A 59.34
Vladimír Lacko, 7. A 56.02
Simona Machejová, 7. A 56.02
Ivana Kmecová, 5. C 53.35
Ivo Sedlák, 6. A 52.35
Zuzana Mihalovičová, 6. B 51.35
Simona Janovičová, 6. A 50.69
Sofia Szaniszlóová, 7. A 50.69
Kadet
Celkové poradie Meno, priezvisko a trieda Počet bodov
1.miesto Daniel Herman, 8. A 66.68
2.miesto Ján Blanár, 9. A 61.35
3.miesto Karin Szilárdy, 9. A 60.34
Úspešný riešiteľ: 54.68
Daniel Slinčák, 9. A
 

Celomestská grafická súťaž

2.ročník súťaže: Zapni vypni počítač
Téma:  Reklama na zdravú výživu
Súťaže sa zúčastnilo 6  žiakov našej školy 2.stupňa
1.miesto v 2.kategórii získala Veronika Rusinková z VIII.A
Celoslovenská internetová fotografická
súťaž pod záštitou  Juraja Jakubiska
Fotografia očami detí
Cenu sponzorov v 1.kole získlala Karin Szilárdy IX.A

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *