TEKVICIÁDA

Počas mesiaca október (22. – 26.10.2018) zdobili školské  chodby vyrezávané tekvičky našich žiakov. Do súťaže sa spolu zapojilo 179 žiakov, z toho na prvom stupni vystavilo svoje práce 120 žiakov a na druhom stupni 59 žiakov. Spolu tak vytvorili 172 tekvíc. V stredu 24.10.2018 prebiehalo hlasovanie zástupcov tried za najoriginálnejšie tekvice.

Na prvom stupni sa na 3. mieste umiestnil Maximilián Staroň, na 2. mieste sa umiestnila Štefánia Daňková a na 1. mieste sa umiestnil Marek Bačo.

Na druhom stupni sa na 3. mieste umiestnil Tomáš Dučai, na 2. mieste sa umiestnil Richard Molčan a na 1. mieste sa umiestnila Zuzana Mazáková.

Víťazom gratulujeme!

Zároveň sa chceme poďakovať všetkým zúčastnením za ich nádherné diela, snahu a trpezlivosť pri tvorbe a jedinečnosti každej tekvice.