Poznáš našu Zem?

Projektové dni: Poznáš našu Zem?

Počas projektových dní na našej škole (17. decembra 2013) sme žiakom 5.ročníka pripravili súťaže z geografie, aby si zábavnou formou preverili svoje vedomosti o svete. Starší žiaci 7.C triedy riadili priebeh jednotlivých aktivít. Ivana Horváthová a Jakub Dzák ponúkli žiakom kvíz: Cestujeme okolo sveta, kde pomocou otázok precestovali skutočne celý svet. Sofia Výrostková a Dávid Čík pomáhali odhaliť piatakom tajničku, ktorá bola ukrytá v domino kockách, ktoré museli správne usporiadať. Jozef Lovász preskúšal mladších žiakov z hlavných miest krajín sveta. Ján Babic, Daniel Babic, Matej Korečko vytvárali model fáz Mesiaca  pomocou alobalu, lampy, pingpongovej a tenisovej loptičky.

Piatakom sme zároveň ukázali najzaujímavejšie projekty z geografie od starších žiakov, upútal ich aj plagát na dverách triedy, ktorí pripravili žiaci Ján Babic, Daniel Babic, Matej Korečko, Jakub Dzák a ich spolužiaci.

Napísala: Mgr. Viera Nosaľová

[Not a valid template]

 

Posted in Geografia.