Poďakovanie

Srdečne sa chceme poďakovať Vám všetkým, ktorí ste akokoľvek prispeli do zbierky potravín, drogérie, hračiek a oblečenia atď. Ďakujeme všetkým rodičom a žiakom I. a II. stupňa ZŠ Bernolákova 16, rodičom a žiakom elokovaného pracoviska ZŠ Poľov, žienkam z našej školskej kuchyne, aj malým kamarátom z MŠ Šafárikova v Košiciach. Mnoho z vecí poputuje cez OZ „S nami druhým“ priamo do starostlivo vybraných rodín v ťažkej životnej situácii. Časť vecí poputuje do azylového centra Dorka, ktoré pomáha rodinám s deťmi v krízových situáciách. V spolupráci s ÚPSVaR poputuje ďalšia časť vecí do sociálnymi pracovníkmi starostlivo vybraných rodín odkázaných na pomoc. Ste úžasní. Aj tohto roku sa vyzbieralo nádherné množstvo vecí, za čo ešte raz ďakujeme.