Vážení rodičia a priatelia našej školy,

celoročne pracujeme na zlepšení a skvalitnení výchovno-vzdelávacieho procesu Vašich detí a opäť je čas, kedy im môžete pomôcť aj Vy. Prostredníctvom občianskeho združenia „Združenie rodičov pri Základnej škole na Bernolákovej ul. č. 16 v Košiciach“,  ktoré aktívne spolupracuje s našou školou, môžete prispieť poukázaním 2% zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby za rok 2020. Poukázaním 2% podporíte predovšetkým našu školu a triedu, ktorú Vaše dieťa navštevuje.

V prípade, že sa rozhodnete poukázať nám 2% poprosíme Vás odovzdať vyplnené nižšie uvedené formuláre triednej učiteľke Vášho dieťaťa.

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole nákupom učebných pomôcok,
  • materiálne vybavenie školy – napr. oprava žalúzii v triedach a vymaľovanie spoločných priestorov školy – chodby.

Tlačivo na stiahnutie nájdete tu – PDF.

Potvrdenie o zaplatení dane PDF